Projekty » Impreza integracyjna Gospodarki Przestrzennej „Dres Party”

Podstawowe informacje

Okres realizacji:
listopad 2011

Koordynator:
Natalia Ufnalska

Zaangażowani kołowicze:
Monika Figlus, Beata Niepiekło, Dominika Pawlik, Marcin Zdanowski

Współpraca:
Klub Riff Raff

 

Opis

Tradycyjnie, dwa razy w roku, nasze Koło organizuje Imprezę integracyjną Gospodarki Przestrzennej. Na każdej z tych imprez bawią się nie tylko studenci, ale również wykładowcy i absolwenci, co pomaga zacieśniać więzi. Oprócz tego każdorazowym celem przedsięwzięcia jest budowanie tożsamości naszego kierunku, co pozytywnie wyróżnia Gospodarkę Przestrzenną na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym.

W nocy ze środy na czwartek (16-17 listopada) bawiliśmy się na jesiennej edycji imprezy, której motywem przewodnim był „Dres Party”. Uczestnicy jak zwykle dopisali i przygotowali wcześniej przebrania, o czym można przekonać się dzięki zdjęciom umieszczonym poniżej.

Klub Riff Raff pękał w szwach do późnych godzin nocnych – na naszą imprezę przyszło ponad 350 osób! Tradycyjnie zorganizowaliśmy konkurs karaoke. Każdy rocznik mógł wystawić jeden zespół, a utwór „Jestem z miasta” zaśpiewali także nasi wykładowcy! Ponadto wybraliśmy najlepiej przebraną parę studentów: Katarzynę Pasikowską (III rok GP) oraz Piotra Ostrowskiego (absolwenta GP).

Plakat

Relacja fotograficzna

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.253701074679386.56752.149727138410114&type=3

©
Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Łódzkiego SPATIUM
przy Katedrze Gospodarki Regionalnej i Środowiska na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym

Zaprojektowali Wojciech i Jakub Zasina opierając się o myśl techniczną Wordpress'a.