Aktualności » Witamy nowy rok akademicki 2011/2012!

03 października 2011

Zmieniamy sygnatury w naszych pismach na zaczynające się od „11/12” i… powracamy do aktywnego działania na rzecz studentów Gospodarki Przestrzennej, Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego, Uniwersytetu Łódzkiego, Łodzi, a przede wszystkim na rzecz naszych pasji i zainteresowań!

Nowy rok akademicki zapowiada się na bardzo intensywny. Już teraz realizujemy nowatorskie projekty, szykujemy się do wyjazdów na warsztaty i konferencje oraz do goszczenia studentów z innych ośrodków akademickich w Łodzi!

O szczegółach naszej działalności będziemy skrupulatnie informować przy pomocy nowej strony internetowej (jeszcze nieukończonej), strony na Facebooku i newslettera!