Aktualności » Rekrutacja do SKN SPATIUM

31 października 2020

Z radością chcemy poinformować, że właśnie rozpoczyna się rekrutacja do SKN SPATIUM! 😊 Spatium to miejsce, w którym zawsze będziesz miło widziany, to miejsce, w którym wspólnie pracujemy, poznajemy nie tylko innych ludzi, ale przede wszystkim samych siebie stawiając sobie coraz to większe wyzwania. Przedmiotem zainteresowań Koła są aspekty związane z zagospodarowaniem przestrzeni, ochroną środowiska, planowaniem przestrzennym, urbanistyką i ekologią.
Bierzemy udział w konferencjach, organizujemy warsztaty, chętnie współpracujemy z Naszym Wydziałem, wydajemy własne czasopismo, ale co najważniejsze jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i projekty!
Jeśli chcesz poznać nowych ludzi oraz lepiej poznać siebie SKN SPATIUM to miejsce dla ciebie!
Wypełnij naszą ankietę i zostań Członkiem SKN SPATIUM ❤