Aktualności » SKN SPATIUM laureatem „Punktu dla Łodzi”

01 sierpnia 2011

30 czerwca 2011 roku SKN SPATIUM zostało laureatem plebiscytu Punkt dla Łodzi. Nagrody przyznawane są corocznie przez Grupę Pewnych Osób. Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie godnych naśladowania inwestycji, działań i inicjatyw wpływających pozytywnie na wygląd naszego miasta. Koło otrzymało nagrodę za szerzenie wiedzy o Łodzi, zwłaszcza wśród studentów. SKN SPATIUM zwyciężyło w kategorii instytucje, tym samym dołączyło do zaszczytnego grona, w którym znalazły się wcześniej m.in. Muzeum Sztuki w Łodzi, Filharmonia Łódzka czy Opus Film. Warto dodać, że SKN SPATIUM jest pierwszą organizacją studencką wyróżnioną w historii plebiscytu.

Relacja fotograficzna