Aktualności » Dni Gospodarki Przestrzennej

30 maja 2017

31 maja zapraszamy na grę miejską pod tytułem „Poskładaj Łódź”. Spokojnie nie będziemy jej kruszyć na drobne kawałeczki. Zadaniem osób biorących udział w grze będzie poskładanie Łodzi w oparciu o jej historię. Na swojej drodze będzie można spotkać wiele ważnych i związanych z Łodzią osobistości, a także poznać wiele nowych oraz ciekawych faktów.
Planszą gry będzie ulica Piotrkowska.
Zbierajcie przyjaciół, znajomych, chłopaków, dziewczyny, babcie, mamy, ciocie w trzyosobowe ekipy i widzimy się
w Stajni Jednorożców (Przystanek Piotrkowska Centrum)
31 maja o godzinie 13:00.

Na drugi dzień obchodów naszego święta zaplanowaliśmy MASKARADĘ!
Nie, nie ma tu żadnej pomyłki. Tym razem Impreza Integracyjna Gospodarki Przestrzennej jest tematyczna,
a tematem przewodnim jest „Maskarada”.
Zakładajcie zatem maski weneckie, filmowe, teatralne, rodem
z horrorów czy jakie tylko przyjdą Wam do głowy i przychodźcie
na Naszą urodzinową imprezę do klubu SODA UNDERGROUND STAGE!
Wejściówki będzie można znaleźć na Wydziale Ekonomiczno- Socjologicznym oraz na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej.

Wejście na imprezę jest płatne i wynosi 5 zł, w zamian otrzymać będzie można żeton, który na barze będzie można wymienić na piwo lub shot’a do północy.
W trakcie imprezy będzie możliwość wzięcia udziału w konkursach, w których przewidziane są alkoholowe nagrody.
Zapraszamy.

maskarada_cover