Aktualności » Zwiedzamy Łódź: Muzeum Książki Artystycznej

18 marca 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów (i nie tylko) do wzięcia udziału w wydarzeniu z cyklu „Zwiedzamy Łódź”, organizowanym przez SKN SPATIUM.

Postanowiliśmy zwiedzić Muzeum Książki Artystycznej. Jest to miejsce, które inspiruje i kreuje nowych twórców.
Łączy w sobie zarówno stare jak i nowe techniki. Przygotujcie się na interesujące atrakcje.

Wychodzimy 20 marca 2017 roku o godz. 11.45. Zbiórka pod Willą Grohmana, ul. Tymienieckiego 24.

Liczy się kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona. Poniżej link do formularza :

Osoby chętne do wzięcia udziału w wyjściu po wypełnieniu formularza otrzymają od nas maila ze szczegółowymi informacjami.