Aktualności » Rekrutujemy po raz kolejny!

27 lutego 2017

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji w semestrze letnim!
Twoje zainteresowania związane są z architekturą i urbanistyką, ekonomiką kultury i designu, ochroną zabytków, systemami informacji przestrzennej, marketingiem terytorialnym, rynkiem nieruchomości lub transportem miejskim?
Chcesz zmieniać swoje miasto i przestrzeń w swojej najbliższej okolicy?
To tylko niektóre z tematów, którymi się zajmujemy ! Nawiązujemy współpracę z wieloma instytucjami publicznymi
i partnerami biznesowymi, prowadzimy badania naukowe, warsztaty, wydajemy własny magazyn KWARTAŁ, występujemy na konferencjach polskich jak i międzynarodowych oraz organizujemy imprezy integracyjne dla studentów Gospodarki Przestrzennej, a kolejna już niebawem :)
Brzmi interesująco? Dołącz do nas już dziś!

Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScn5jOFt69Ls8_RhenawoFSx5RZ53nuYdJKzX2dPsR4btoDqg/viewform?c=0&w=1

Harmonogram rekrutacji:
27 lutego – 5 marca 2017 r. – rejestracja elektroniczna kandydatów,