Aktualności » Impreza Integracyjna Gospodarki Przestrzennej

06 listopada 2016

Raz w semestrze, nadchodzi czas kiedy MY, studenci Gospodarki Przestrzennej odrywamy się od książek i notatek. Czas ten zbliża się wielkimi krokami. Mowa oczywiście o Imprezie Integracyjnej Gospodarki Przestrzennej.
Zawsze wydarzenie jest tworzone z myślą o zabawie i integracji tej między studentami, ale także tej z osobami, które na co dzień przemawiają do Nas z katedry, mowa oczywiście o wykładowcach.

Już 17 listopada będziemy bawić się w klubie FooFoo VIP Lounge Bar. Zaczynamy o 22:00.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów Gospodarki Przestrzennej oraz pracowników Katedry Gospodarki Regionalnej i Środowiska.

plakat gotowy