Aktualności » Rekrutacja do SKN SPATIUM

21 lutego 2016

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji w semestrze letnim !

Twoje zainteresowania związane są z architekturą i urbanistyką, ekonomiką kultury i designu, ochroną zabytków, systemami informacji przestrzennej, marketingiem terytorialnym, rynkiem nieruchomości lub transportem miejskim?

Chcesz zmieniać swoje miasto i przestrzeń w swojej najbliższej okolicy?

To tylko niektóre z tematów, którymi się zajmujemy ! Nawiązujemy współpracę z wieloma instytucjami publicznymi i partnerami biznesowymi, prowadzimy badania naukowe, warsztaty, wydajemy własny magazyn KWARTAŁ, występujemy na konferencjach polskich jak i międzynarodowych oraz organizujemy imprezy integracyjne dla studentów Gospodarki Przestrzennej, a kolejna już niebawem :)

Brzmi interesująco? Dołącz do nas już dziś!

Harmonogram rekrutacji:

18 – 26 lutego 2016 r. – rejestracja elektroniczna kandydatów,
23 lutego 2016 r.- dzień otwarty SKN SPATIUM- szukaj nas w budynkach D, T i F
26 luty – 3 marca 2016 r. – przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
3 marca 2016 r. – zakończenie rekrutacji

Formularz rekrutacji: https://docs.google.com/forms/d/1hxPnyAhmAs9blTWnxPUMnrj_78Wm8yyQdUsZX92tElE/viewform