Aktualności » Rekrutacja do SKN SPATIUM

29 września 2015

Zapraszamy na rekrutację na semestr zimowy!  Twoje zainteresowania ukierunkowane są na organizację przestrzeni otaczającej człowieka?  Priorytetami naszego Koła są: uwzględnienie ochrony wartości przestrzeni i jej racjonalnego wykorzystania, przekształcanie przestrzeni społecznej, nawiązywanie współpracy z wieloma instytucjami publicznymi i partnerami biznesowymi, prowadzenie badań naukowych, warsztatów, występy na konferencjach polskich jak i międzynarodowych oraz organizacja imprez integracyjnych dla studentów Gospodarki Przestrzennej, a także wydawanie własnego magazynu KWARTAŁ.  Brzmi interesująco?   Do 11 października przyjmujemy zgłoszenia w postaci wypełnionego formularza, a link do niego zostanie Wam udostępniony już pierwszego października :)