Aktualności » Dni Gospodarki Przestrzennej 2015

08 kwietnia 2015

Chcielibyśmy Was zaprosić na tegoroczne obchody Dni Gospodarki Przestrzennej. Oficjalnymi organizatorami są: SKN Gospodarki Przestrzennej CIRKULA oraz SKN SPATIUM. Jest to kolejna odsłona naszego „święta”, w którym również możecie wziąć udział i świętować razem z nami!

W tym roku Dni Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ i Wydziale Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska PŁ odbywają się w dniach 6-8 maja.

Celem projektu jest pokazanie Gospodarki Przestrzennej z innej strony niż ta, z którą możemy się spotkać na wykładach i zachęcenie do zgłębiania wiedzy na temat tego ciekawego kierunku studiów.