Aktualności » Rekrutacja do SKN SPATIUM

06 lutego 2015

Zapraszamy na rekrutację na semestr letni!

Twoje zainteresowania ukierunkowane są na organizację przestrzeni otaczającej człowieka?

Priorytetami naszego Koła są: uwzględnienie ochrony wartości przestrzeni i jej racjonalnego wykorzystania, przekształcanie przestrzeni społecznej, nawiązywanie współpracy z wieloma instytucjami publicznymi i partnerami biznesowymi, prowadzenie badań naukowych, warsztatów, występy na konferencjach polskich jak i międzynarodowych oraz organizacja imprez integracyjnych dla studentów Gospodarki Przestrzennej, a także wydawanie własnego magazynu KWARTAŁ.

Brzmi interesująco? Dołącz do nas już dziś!

Do 15 lutego przyjmujemy zgłoszenia w postaci wypełnionego formularza, więc zachęcamy do wypełnienia go już dzisiaj ;)

Formularz zgłoszeniowy: