Aktualności » GIS Day 2014

06 listopada 2014

Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej SPATIUM serdecznie zaprasza na Międzynarodowy Dzień Systemów Informacji Geograficznej GIS Day 2014, który odbędzie się 19 listopada w Sali T401 od godzinny 10:00.

W pierwszej części konferencji wystąpią m.in. przedstawiciele Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Łodzi, Łódzkiego Ośrodka Geodezyjnego, Pan Dariusz Dzionek ze Zduńskiej Woli, Pani Renata Putkowska- koordynator projektu „Licz na zieleń” oraz przedstawiciel firmy ESRI Polska. W drugiej części konferencji wystąpią studenci naszego wydziału jak również studentka Politechniki Łódzkiej.

Ponadto w ramach Międzynarodowego Dnia Systemów Informacji Geograficznej będziecie mogli wziąć udział w warsztatach z wykorzystaniem oprogramowania Quantum gis ! (Liczba miejsc ograniczona, o szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie).

W ramach obchodów GisDay zostaną również przeprowadzone warsztaty dla gimnazjalistów ze Zduńskiej Woli, które zostaną przeprowadzone przez członków naszego koła.

Jeżeli GIS znajduje się w kręgu Twoich zainteresowań, zapraszamy do udziału.