Aktualności » Weź udział w rekrutacji do SKN SPATIUM!

20 października 2014

Zapraszamy na rekrutację na semestr zimowy 2014/2015!

Twoje zainteresowania związane są z architekturą i urbanistyką, ekonomiką kultury i designu, ochroną zabytków, systemami informacji przestrzennej, marketingiem terytorialnym, rynkiem nieruchomości lub transportem miejskim?

Są to tematy, którymi się zajmujemy. Nawiązujemy współpracę z wieloma instytucjami publicznymi i partnerami biznesowymi, prowadzimy badania naukowe, warsztaty, wydajemy własny magazyn KWARTAŁ, występujemy na konferencjach polskich jak i międzynarodowych oraz organizujemy imprezy integracyjne dla studentów Gospodarki Przestrzennej, a obecna już niebawem :)

Brzmi interesująco? Dołącz do nas już dziś!

Do 26 października prowadzimy rozmowy rekrutacyjne, więc zachęcamy do wypełnienia i wysłania formularz już dzisiaj.

FORMULARZ