Aktualności » Rekrutacja już trwa!

14 października 2013

Ruszyła tegoroczna rekrutacja do SKN SPATIUM.

Interesujesz się architekturą i urbanistyką, ekonomiką kultury i designu, ochroną zabytków, systemami informacji przestrzennej, marketingiem terytorialnym, rynkiem nieruchomości lub transportem miejskim?

To tylko niektóre z tematów którymi się zajmujemy. Współpracujemy z wieloma instytucjami publicznymi i partnerami biznesowymi, prowadzimy badania naukowe, warsztaty, kluby dyskusyjne, wydajemy własny magazyn KWARTAŁ, występujemy na konferencjach polskich jak i międzynarodowych oraz organizujemy imprezy integracyjne dla studentów Gospodarki Przestrzennej.

Brzmi interesująco? Dołącz do nas już dziś!

Wystarczy, że wypełnisz  FORMULARZ, a my się z Tobą skontaktujemy w celu umówienia się na indywidualne spotkanie podczas którego przedstawimy Ci nasze działania, a Ty opowiesz nam coś o sobie :-)

Z uwagi na duże zainteresowanie, rekrutacja została przedłużona do końca października.