Aktualności » Wchodzimy do sześcianu! Wchodzimy w Łódź!

04 marca 2012

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/spatium/spatium.uni.lodz.pl/htdocs/wp-content/plugins/embed-facebook/embed-facebook.php on line 39

Odliczamy godziny do otwarcia ekspozycji pt. „Wejdź w Łódź!”. Na dobę przed tym wydarzeniem uchylamy rąbka tajmenicy i pokazujemy zdjęcia przedstawiające kulisy tworzenia instalacji :-)

Jutro zaprezentujemy nasze spojrzenie na Łódź: miasta kreatywnego, aktywnego, ciekawego i intrygującego! Sześcian już czeka na odwiedzających – poświęciliśmy wiele czasu, aby go zbudować i wyposażyć. Do zobaczenia w poniedziałek o godzinie 13:05 w RINGU!

Wydarzenie na Facebooku

Relacja fotograficzna